+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

АВТОЦИВІЛКА – страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника) ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ (ЮРИДИЧНИХ ОСІБ)

Страхування цивільної відповідальності (ОСЦВ) власників транспортних засобів для корпоративних клієнтів (юридичних осіб) складається з двох видів: обов’язкового і добровільного. Із загальним описом даного виду страхування можна ознайомитися на сторінці Страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦВ, ОСАГО, ОСЦВ) для корпоративних клієнтів (юридичних осіб):

  • Страховий платіж розраховується відповідно до законодавства і залежить від типу транспортного засобу, об’єму двигуна, міста реєстрацію транспортного засобу і терміну дії договору.
  • Добровільне страхування цивільної відповідальності «Автоцивілка» для корпоративних клієнтів (юридичних осіб) дає можливість збільшити розмір страхового покриття (виплату постраждалим особам) до бажаного рівня.
  • Страхова сума (ліміт відповідальності Страховика) по добровільному страхуванню цивільної відповідальності власника транспортного засобу для корпоративних клієнтів (юридичних осіб) встановлюється за домовленістю сторін.

Документи, необхідні для придбання поліса страхування «Автоцивілка» для корпоративних клієнтів (юридичних осіб):

  • копії установчих документів;
  • копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.