+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО) ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ (ЮРИДИЧНИХ ОСІБ)

АВТОКАСКО (КАСКО) для корпоративних клієнтів (юридичних осіб) – це страхування транспортних засобів від ризиків часткового пошкодження, конструктивної загибелі та незаконного заволодіння. Незалежно від того, з чиєї вини настав страховий випадок, поліс автострахування КАСКО покриває всі ваші витрати на відновлення автомобіля. Із загальним описом даного виду страхування можна ознайомитися на сторінці страхування транспорту.

На вартість поліса КАСКО для корпоративних клієнтів (юридичних осіб) впливають: марка, модель транспортного засобу, рік випуску, комплектація, обсяг страхових ризиків, вартість транспортного засобу, територія використання, розмір франшизи.

Базові річні страхові тарифи для всіх ризиків КАСКО для корпоративних клієнтів (юридичних осіб) складають 3,5% – 6,50% залежно від класу автомобіля і умов страхування.

Оплата за договором авто страхування (КАСКО) для корпоративних клієнтів (юридичних осіб) може здійснюватися одноразово або частинами.

Документи, необхідні для придбання поліса автострахування КАСКО для корпоративних клієнтів (юридичних осіб):

  • копії установчих документів;
  • копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.