+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» працює на страховому ринку з 2007 року. Статутний капітал Страхової компанії складає 11 млн. грн.

Компанія спеціалізується на роздрібному страхуванні має 17 ліцензій і готова запропонувати своїм клієнтам, юридичним та фізичним особам, якісне страхове облуживание за такими напрямами, як особисте страхування, автотранспортне страхування, страхування майна, страхування вантажів.

Переважним напрямком розвитку Компанії є особисте страхування, яке склалося завдяки багаторічній роботі з туроператором. Своєю діяльністю ми намагаємося задовольнити вимоги клієнтів щодо забезпечення ризиків і гарантувати високий рівень надійності своїх зобов’язань.

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» це:

  • Вигідні умови оплати. Гнучка система оплати дає можливість отримати страховий захист у повному обсязі. Компанія пропонує оплату одним або декількома платежами.
  • Гнучкі для роботи з агентами. Електронна система дає можливість перебуваючи в будь-якому місці виписати поліс виїжджаючих за кордон.

Для реалізації стратегічних планів Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» прагне до довгострокових і взаємовигідних відносин з парнерами і клієнтами.

З грудня 2014 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» стала членом Ліги страхових організацій України.

Запорука нашого успіху – це якісний результат нашої роботи завдяки професійним, висококваліфікованим кадрам.

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.