+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

АВТОЦИВІЛКА – страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника) ДЛЯ ПРИВАТНИХ КЛІЄНТІВ (ФІЗИЧНИХ ОСІБ) 

Страхування цивільної відповідальності (ОСЦВ) власників транспортних засобів для приватних клієнтів (фізичних осіб) складається з двох видів: обов’язкового і добровільного. Із загальним описом даного виду страхування можна ознайомитися на сторінці Страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦВ, ОСАГО, ОСЦВ) для приватних клієнтів (фізичних осіб):

  • Страховий платіж розраховується відповідно до законодавства і залежить від типу транспортного засобу, об’єму двигуна, водійського стажу застрахованих, міста реєстрацію транспортного засобу і терміну дії договору.
  • Добровільне страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСАГО, ОСЦВ) для приватних клієнтів (фізичних осіб) дає можливість збільшити розмір страхового покриття (виплату постраждалим особам) до бажаного рівня.
  • Страхова сума (ліміт відповідальності Страховика) по добровільному страхуванню цивільної відповідальності (ОСЦВ, ОСАГО) власника транспортного засобу для приватних клієнтів (фізичних осіб) встановлюється за домовленістю сторін.

Документи, необхідні для придбання поліса страхування «Автоцивілка» для приватних клієнтів (фізичних осіб):

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • копія посвідчення водія;
  • копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та документи, що підтверджують право користування транспортним засобом (довіреність, договір оренди, лізингу тощо)

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.