+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Добровільне страхування наземного транспорту (АВТОКАСКО) ДЛЯ ПРИВАТНИХ КЛІЄНТІВ (ФІЗИЧНИХ ОСІБ)

АВТОКАСКО (КАСКО) для приватних клієнтів (фізичних осіб) – це страхування транспортних засобів від ризиків часткового пошкодження, конструктивної загибелі та незаконного заволодіння. Незалежно від того, з чиєї вини настав страховий випадок, поліс автострахування КАСКО покриває всі ваші витрати на відновлення автомобіля. Із загальним описом даного виду страхування можна ознайомитися на сторінці страхування транспорту.

На вартість поліса КАСКО для приватних клієнтів (фізичних осіб) впливають: марка, модель транспортного засобу, рік випуску, комплектація, обсяг страхових ризиків, вартість транспортного засобу, територія використання, розмір франшизи.

Базові річні страхові тарифи для всіх ризиків КАСКО для приватних клієнтів (фізичних осіб) складають 5,0% – 6,50% залежно від класу автомобіля і умов страхування.

Оплата за договором авто страхування (КАСКО) для приватних клієнтів (фізичних осіб) може здійснюватися одноразово або частинами.

Документи, необхідні для придбання поліса автострахування КАСКО для приватних клієнтів (фізичних осіб):

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • копія посвідчення водія;
  • копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та документи, що підтверджують право користування транспортним засобом (довіреність, договір оренди, лізингу тощо)

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.