+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

pic049301

Моторне (транспортне) страхове бюро України інформує про те, що з 1 січня 2016 року страховий ринок України остаточно переходить на нову сучасну форму страхового сертифіката «Зелена карта».

Така форма сертифіката розроблена для автоматизованого роздруківки комплекту документів договору міжнародного страхування з одночасним внесенням інформації про умови страхування в Централізовану базу даних МТСБУ.

Страховий документ являє собою бланк, який складається з трьох рівнозначних блоків: картки міжнародного автомобільного страхування, за структурою і змістом відповідає вимогам Міжнародної системи «Зелена карта», оригіналу та копії поліса «Зелена карта». Страхові документи мають достатні ступені захисту.

Розпорядженням Нацкомфінпослуг був встановлений перехідний період, згідно з яким оформлення договорів страхування на бланках зразка 2010 року дозволяється тільки в 31.12.2015.

З метою захисту водіїв, що виїжджають за кордон, в МТСБУ створено спеціальний сервіс перевірки поліса «Зеленої карти», який дозволяє перевірити статус на обрану дату і на транспортний засіб із зазначенням його державного номера.

«Звернувшись до ЦБД МТСБУ, автовласник має можливість перевірити справжність бланка страхового поліса ще до виїзду за кордон, тим самим захистити себе від шахраїв, які своїми діями формують негативний імідж українських водіїв за кордоном і підривають репутацію українського страхового ринку« Зелена карта », – зазначає заступник генерального директора із зовнішніх зв’язків МТСБУ Микола Лутак. – МТСБУ навіть просить автовласників здійснювати таку перевірку, після покупки зеленої карти ».

Зазначеним сервісом почали активно користуватися іноземні структури, які контролюють наявність діючих договорів «Зелена карта».

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.