+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

В зв`язку зі зверненнями громадян, по питанню ведення карантинних заходів та скасуванню рейсів запланованих у місця відпочинку, ТДВ «Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» вважає за необхідне пояснити:

Пунктом 3.1.1.10. Свідоцтва про страхування фінансових збитків внаслідок неможливості здійснення подорожі за кордон або зміни строків перебування за кордоном передбачає, що страховим ризиком є раптові непередбачені події, що призвели до понесення Застрахованою особою матеріального (фінансового) збитку внаслідок неможливості здійснення подорожі (поїздки) за кордон через офіційно об’явлені в місці постійного проживання Застрахованої особи або в місці заброньованої подорожі: страйки перевізників (передбачених договором на туристичне обслуговування), народні заворушення, епідемії, терористичні акти.

11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України №211 на території України з 12 березня по 3 квітня 2020 року оголошено карантин.

14 березня 2020 року розпорядженням Кабінету Міністрів України тимчасового закривають пункти пропуску через державний кордон для міжнародного регулярного пасажирського сполучення.

17 березня 2020 року Верховною радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)». Одним з пунктів цього Закону передбачено внесення змін до  частини другої статті 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні», а саме віднесення до переліку Форс-мажорних обставин карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України.

Наголошуємо, що на території України не оголошено епідемію, а лише введено карантинні заходи для запобігання поширенню інфекційного захворювання.

Якщо у Вас, внаслідок оголошеного карантину, скасовано рейс у заплановані місця відпочинку, просимо, в першу чергу звертатися до туроператора ТОВ "Джоін АП!" з питанням про можливе перебронювання (перенесення подорожі на інші дати).

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.