+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

При партнерстві УКРФІНСТРАХ із найбільшим туроператором Join Up, був створений продукт "Страхування від невиїзду" з унікальним пакетом мінімізації ризиків для подорожуючих.

За останній рік ця пропозиція стрімко набрала популярності не тільки серед мандрівників, а й серед страхових агентів, які вибирають максимальний захист для своїх туристів.

Те, що даний вид страхування працює, підтверджують цифри. Тільки за 2019 рік було зафіксовано 50 692 страхових випадків, застраховано 120 528 туристів, зібрано 5 463 230 грн. страхових премій.

Навіщо треба страхування від невиїзду?

Для будь-якого туриста скасування поїздки, через будь-які обставини, є неприємною подією та несе за собою фінансові втрати. Перед тим як придбати дорогий тур, пам'ятайте, що краще передбачити всі можливі ризики. Страхова компанія УКРФІНСТРАX готова надати підтримку у вигляді послуги страхування від невиїзду.

Для того, щоб розуміти, як працює страхування від невиїзду, треба розглянути, які саме випадки відносяться до страхових

До страхових випадків ‘Невиїзду’ відносять:

 1. Отримання туристом повідомлення про призов до Збройних Сил для проходження військової служби по мобілізації або участі у військових зборах;
 2. Запізнення на рейс туриста в зв'язку з дорожньо-транспортною пригодою або несправність транспортного засобу (крім таксі) на території України, що призводить до неможливості здійснення подорожі в встановлені дати;
 3. Затримка у видачі візи, а саме видача туристу візи після дати початку туру, за умови своєчасної подачі документів, необхідних для отримання візи, оформлених відповідно до вимог консульства країни, в яку планується здійснити подорож, якщо не було відмов в отриманні візи раніше . При цьому покривається вартість квитків і проживання в готелі тільки того туриста, якому несвоєчасно була видана віза.
 4. Проблеми зі здоров'ям. При раптовому виникненні проблем зі здоров'ям у Вас або Вашої дитини або близького родича, що тягне за собою скасування поїздки. В цьому випадку, страхування покриває вам витрачені на подорож гроші.

Візуалізація страхового випадку "проблеми зі здоров'ям"

Strahuvannya

 • Якщо захворіли Ви, то залишаєтеся на лікування, а УКРФІНСТРАХ повертає вам вартість поїздки.
 • Якщо захворіла Ваш дитина – залишається дитина і один з батьків. Повертається вартість путівки за дитину і одного з батьків.
 • Якщо захворів близький родич, тоді вартість путівки повертається тому, хто залишився з хворим.
 1. Страхування від невиїзду в країну. Захист від випадків, якщо Вас не впустили країну з будь-якої причини, крім порушення законів країни перебування.
 2. Офіційно оголошені в місці постійного проживання туриста або в місці заброньованої подорожі страйку перевізників народні хвилювання, епідемії, терористичні акти.
 3. Пошкодження, знищення, втрата майна внаслідок пожежі, вибуху, стихійного лиха, дії води. Якщо вартість заподіяних збитків становить понад 1000 доларів Вам компенсується вартість поїздки.
 4. Смерть туриста або близького рідного. На жаль, таке може трапитися з кожним.
 5. Стихійне лихо в вашому місці проживання або в регіоні куди ви подорожуєте.

Якщо Ви відмовилися від страхування від невиїзду, то такий випадок буде відноситися до класичного форс мажору і гроші не будуть повернені.

Не дивлячись на всі можливі ризики, нехай ваші подорожі будуть наповнені позитивними емоціями і хорошими враженнями. А УКРФІНСТРАХ, в свою чергу, пропонує убезпечити вас від можливих фінансових втрат.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.