+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Затримка авіарейсів є одним з найбільш неприємних моментів на початку або закінченні будь-якої поїздки. Вона може бути викликана неготовністю борту до вильоту, виявленими технічними проблемами, недостатньою кількістю палива, природними катаклізмами, поганою організацією авіарейсів та ін. Причин багато, а результат один: зіпсований відпочинок, витрачені даремно дні відпочинку, запізнення на транзитний рейс, витрачені додаткові кошти в період очікування рейсу.

Для надання підтримки пасажирам, які опинилися в такій неприємній ситуації, Страхова компанія "Укрфінстрах" запропонувала послугу страхування від затримки авіарейсів. З огляду на проблеми з організацією перельотів, які виникли спочатку туристичного сезону, дана програма відразу стала затребуваною як у туристичних компаній, так і просто мандрівників.

"Будь-які наші пропозиції для туристів в плані страхових послуг ніколи не сфокусовані тільки на те, щоб зайвий раз про себе заявити, оскільки в кожному випадку, за маркетинговим ходом стоїть певна відповідальність за людей, яких ти застрахував. Тому будь-яка нова послуга - це колосальна праця, соціальна відповідальність, яку ми беремо на себе ", - зазначає Генеральний директор СК" Укрфінстрах" Галина Ким.

Починаючи з 1 червня 2018 року і по сьогоднішній день, виплати за цим ризиком отримали понад 370 клієнтів СК "Укрфінстрах" на суму 813 тис. грн.

Страхова компанія "Укрфінстрах" робить усе можливе для пришвидшення здійснення виплат, залучивши у високий сезон до цього процесу додаткових співробітників, налагодивши з туроператорами роботу з підготовки відповідей на запити про придбання турів постраждалими від затримки рейсів, і оплати відшкодування за цими запитами, а також  з авіакомпаніями про затримку рейсів і терміни вильоту.

"Виплати будуть проведені всім, хто подав заяви та повний пакет документів, в передбаченому договором обсязі. Для нас дуже важливо виправдовувати довіру клієнтів, дати їм зрозуміти, що страхування це зручно, надійно, своєчасно", - підкреслила Галина Ким.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.