+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

За підсумками I півріччя 2018 року Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» збільшила обсяг страхових премій у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 54%. Сума страхових премій склала 49 748 тис. грн.
Частка туристичного страхування залишається на рівні 55%, збільшилася частка страхування від нещасних випадків в загальному портфелі страхових премій і склала 14%, збільшилася частка фінансових ризиків в портфелі страхової компанії, і склала 9%, а також збільшилася частка страхування вантажів та багажу в портфелі страхової компанії і склала 8%.
До того ж, Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» в I півріччі 2018 року одержала нову ліцензію на здійснення обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації, і частка страхових премій по даному виду склала 8% в портфелі страхової компанії.
Незважаючи на нестабільну ситуацію в розпал туристичного сезону, зростання премій за туристичним страхуванням склав 136% зростання. В цьому напрямку Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» зберігає лідируючі позиції завдяки якісним страховим продуктам і високому рівню обслуговування клієнтів.
Новинкою в продуктовому ряду комплексного туристичного страхування, було збільшення переліку ризиків в договорах страхування фінансових збитків внаслідок відміни подорожі за кордон на ризик - затримка рейсу. Що було дуже актуально, в зв'язку з неможливістю авіаперевізниками забезпечити всіх туроператорів виконанням своїх зобов'язань по відправці туристів.
Страхові виплати СК «УКРФІНСТРАХ» за I півріччя 2018 склали 14 321 тис. грн.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.