+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» виступила Генеральним страховим партнером XVI Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» виступила Генеральним страховим партнером XVI Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup», який проходив 31 березня в Київському Палаці спорту. На традиційний щорічний турнір, який організовує олімпійська чемпіонка Стелла Захарова, приїдуть гімнасти з 17 країн.

«Наші сьогоднішні спортивні досягнення - наслідок ентузіазму спортсменів і тренерів, які своєю працею і своєю самовіддачею підтримують імідж країни. І наші зусилля повинні бути спрямовані на те, щоб підтримати український спорт », - зазначає Директор СК« УКРФІНСТРАХ» Галина Кім.

За словами Галини Кім, спонсорські та благодійні проекти «Укрфінстраха» не вичерпуються угодою з «Ukraine International Cup». Компанія активно підтримує український спорт і вірить, що без розвитку українського спорту не буде розвитку економіки країни.

Нагадаємо, протягом двох днів - 31 березня і 1 квітня в Києві пройшли змагання зі спортивної гімнастики в рамках Ukraine International Cup, який проводиться за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Спорт і діти» на чолі з видатною спортсменкою Стелою Захаровою.

«Ukraine International Cup» є єдиним міжнародним турніром зі спортивної гімнастики, який представляє Україну на світовій арені. Вхід на змагання був безкоштовним.

.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.