+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» виступила Генеральним страховим партнером XVI Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup», який проходив 31 березня в Київському Палаці спорту. На традиційний щорічний турнір, який організовує олімпійська чемпіонка Стелла Захарова, приїдуть гімнасти з 17 країн.

«Наші сьогоднішні спортивні досягнення - наслідок ентузіазму спортсменів і тренерів, які своєю працею і своєю самовіддачею підтримують імідж країни. І наші зусилля повинні бути спрямовані на те, щоб підтримати український спорт », - зазначає Директор СК« УКРФІНСТРАХ» Галина Кім.

За словами Галини Кім, спонсорські та благодійні проекти «Укрфінстраха» не вичерпуються угодою з «Ukraine International Cup». Компанія активно підтримує український спорт і вірить, що без розвитку українського спорту не буде розвитку економіки країни.

Нагадаємо, протягом двох днів - 31 березня і 1 квітня в Києві пройшли змагання зі спортивної гімнастики в рамках Ukraine International Cup, який проводиться за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Спорт і діти» на чолі з видатною спортсменкою Стелою Захаровою.

«Ukraine International Cup» є єдиним міжнародним турніром зі спортивної гімнастики, який представляє Україну на світовій арені. Вхід на змагання був безкоштовним.

.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.