+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» - генеральний страховий партнер вражаючих забігів з перешкодами «Гонки націй» відзначили дворічне партнерство.

Успішне співробітництво двох організацій почалося на початку серпня 2015 року. За цей час було проведено 12 забігів, 114 тренувань і спроектовано майже 100 перешкод. Київ, Харків, Одеса, Буковель - далеко не повний список географії проведених спортивних змагань.

За словами Галини Ким, директора СК «УКРФІНСТРАХ», за ці два роки Компанія забезпечила страховим захистом більш 8935 професійних спортсменів і спортсменів-аматорів різних вікових категорій з усіх областей України.

«Гонка націй» («RACE NATION») - справжнє випробування сили та волі, неминуче пов'язане з ризиками, мінімізувати які допомагає страховий поліс СК «УКРФІНСТРАХ». За період співпраці з 2015 по вересень 2017 року Страхова компанія врегулювала 23 страхових випадки.

Договір страхування учасника передбачає, що страхова компанія здійснює страхову виплату у разі, якщо під час участі в забігах станеться нещасний випадок, який призведе до проблем зі здоров'ям. Покриваються травма, пошкодження, порушення функцій організму тощо. Згідно з умовами договору, в такому випадку спортсмену необхідно звернутися до лікарів, які обслуговують спортивний захід і протягом наступних 24 годин повідомити про подію представникам організатора спортивного заходу.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.