+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

За підсумками I півріччя 2017 року страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» збільшила обсяг страхових премій у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 82%. Сума страхових премій склала 32,4 млн грн.

Зокрема, на 108% збільшилася сума премій по туристичному страхуванню і досягла 20 млн грн. У цьому напрямку страхування «УКРФІНСТРАХ» зберігає лідируючі позиції завдяки якісним страховим продуктам і високому рівню обслуговування клієнтів.

Обсяг платежів з автострахування у компанії «УКРФІНСТРАХ» також виросли в порівнянні з минулим роком на 44,6% - до 1,2 млн грн.

Є зростання і в сегменті страхування від нещасних випадків, де премії компанії за півроку зросли на 72,7%, і склали 4,8 млн грн.

Страхові виплати СК «УКРФІНСТРАХ» за I півріччя 2017 склали 15,5 млн грн.

«Введення нових, інноваційних підходів в роботі, якісні та зручні страхові продукти, висока швидкість врегулювання страхових випадків є запорукою успіху нашої компанії, - зазначила Галина Ким, директор СК «УКРФІНСТРАХ».

Нагадаємо, що за підсумками минулого року СК «УКРФІНСТРАХ» - лідер рейтингу журналу «Insurance TOP» в номінації «Динаміка зростання туристичного страхування», входить в ТОП-13 найбільших вітчизняних страховиків на ринку добровільного страхування від нещасних випадків і ТОП-18 рейтингу за рівнем виплат.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.