+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Галина Ким, директор СК «УКРФІНСТРАХ», виступить спікером XVII Міжнародного фінансового форуму, який відбудеться в Одесі 13-16 вересня 2017 р.

Планується, що Галина Ким розповість про туристичне страхування і його значення для мандрівників в рамках Конференції «Страхування в Україні: тенденції, проблеми та перспективи». На думку Галини Ким, з прийняттям 11 червня 2017 року рішення про введення безвізового режиму з Україною, туристичне страхування може стати однією з точок росту-2017 на страховому ринку України ».

У програмі XVII Форуму - обговорення стану міжнародних фінансових ринків, актуальні питання законодавства і держрегулювання в сфері страхування, проблеми, тенденції, тренди і технологічні інновації в окремих видах страхування, формування і управління страховими резервами, діяльність основних категорій суб'єктів страхового ринку, інструменти стратегічного менеджменту та ін.

Організатором XVII Міжнародного фінансового форуму виступає Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.