+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

З прийняттям 11 червня 2017 року рішення про введення безвізового режиму з Україною СК «УКРФІНСТРАХ» відзначає зростання продажів полісів страхування для поїздок до Європи. «Таким чином, туристичне страхування може стати однією з точок росту-2017 на страховому ринку України», - вважає Галина Ким, директор СК «УКРФІНСТРАХ».

На думку Галини Ким, демонстрація такої динаміки стала можливою, у тому числі з-за зниження обсягів продажів в останні роки - цей сегмент багато втратив на тлі геополітичних аспектів, але сьогодні демонструє успішний ріст. «Відпускний сезон в самому розпалі і страховики будують досить оптимістичні прогнози з страхування виїжджаючих за кордон», - коментує ситуацію Галина Ким.

За підсумками 2016 року СК «УКРФІНСТРАХ» - лідер рейтингу журналу «Insurance TOP» в номінації «Динаміка зростання туристичного страхування», входить в ТОП-13 найбільших вітчизняних страховиків на ринку добровільного страхування від нещасних випадків і ТОП-18 рейтингу за рівнем виплат.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.