+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

З травня СК «УКРФІНСТРАХ» зосередила свою увагу на страхуванні туристів, що відправляються в Туреччину, Болгарію, Єгипет. «Ці напрямки є нашим пріоритетом в сегменті добровільного медичного страхування», - заявила Галина Ким, директор СК «УКРФІНСТРАХ».

Коментуючи ситуацію в туристичному страхуванні, директор СК «УКРФІНСТРАХ» відзначає значну тенденцію до перерозподілу ринку туристичних послуг з виїзного туризму на користь самостійної організації турів. Цьому сприяє рішення про введення безвізового режиму з Україною, адже вже з 11 червня українці зможуть їздити в ЄС без віз.

«Компанія має намір і надалі розвивати партнерські продажі, розширювати співпрацю з організації онлайн-продажів, а також продажу страховок від СК« УКРФІНСТРАХ »на прикордонних переходах, вокзалах, в аеропортах та ін.», - підкреслює Галина Ким
Як уже повідомлялося, СК «УКРФІНСТРАХ» - Лідер рейтингу «Insurance TOP» в номінації «Динаміка зростання туристичного страхування» за підсумками 2016 року.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.