+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

З 18 по 26 травня 2017 року учасники програми, глядачі і шанувальники спортивних змагань «Гонка Націй» можуть взяти участь в акції «Призи без проблем» і отримати подарунок від Страхової компанії «УКРФІНСТРАХ».

Девіз акції: «Будь активним і спортивним разом з СК «УКРФІНСТРАХ»!

Серед подарунків призерам-учасникам акції - зарядні пристрої Xiaomi, спортивні навушники Philips і фітнес-трекери Xiaomi.

Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно зареєструватися на сайті promo.ufi.net.ua і ознайомитися з умовами її проведення.

«Компанія неодноразово виступала Генеральним страховим партнером етапів «Гонки націй» де надавала захист від нещасного випадку спортсменам-учасникам, тому проведення акції «Призи без проблем» - логічне продовження нашої плідної співпраці», - вважає Галина Ким, директор СК «УКРФІНСТРАХ».

10 переможців акції будуть визначені 28 травня 2017 року з допомогою генератора випадкових чисел - random.org, а список призерів буде опублікований на сайті Страхової компанії «УКРФІНСТРАХ».

.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.