+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

55

 
СК «УКРФІНСТРАХ» - Лідер рейтингу журналу «Insurance TOP» в номінації «Динаміка зростання туристичного страхування» за підсумками 2016 року. 

Високу нагороду рейтингу Галині Ким, директору СК «УКРФІНСТРАХ», нащорічній Презентації для топ-менеджерів страхових компаній та інших учасників фінансового ринку, присвячену підбиттю підсумків страхового ринку України за 2016 рік вручив Член Нацкомфінслуг Олександр Залєтов.

«Минулий рік був для нашої компанії досить важким, але нам вдалося не тільки вистояти, а й стати більш привабливими для наших клієнтів, посилити свої позиції на страховому ринку і зосередитися на рішенні першочергових завдань », - зазначила Галина Ким.

Презентація журналу «Insurance TOP», яку в цьому році відвідало більше 200 учасників фінансового ринку, сьогодні є одним з найбільш значущих заходів на страховому ринку України. серед учасників церемонії і гостей - народні депутати України, представники НБУ та Нацкомфінпослуг, топ-менеджери страхових компаній, брокерів і асистансів, представники банків та інвестиційних компаній, великих корпоративних клієнтів, представники науки та ЗМІ.

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.