+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

СК «УКРФІНСТРАХ» виступила генеральним страховим партнером XV Ювілейного турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup», який проходив 1-2 квітня в Києві.

За словами Галини Ким, директора СК «УКРФІНСТРАХ», компанія надзвичайно відповідально підходить до теми страхування спортсменів всіх категорій, в Залежно від видів спорту з різними класами ризику, і ситуація, в якій ліміти відповідальності при страхуванні спортсменів не витримують ніякої критики, на щастя, відходять у минуле.

В рамках страхової програми СК «УКРФІНСТРАХ» спортсмени, учасники ювілейного турніру зі спортивної гімнастики, захищені за ризиком нещасного випадку і в частині реабілітаційних витрат.

Виступивши генеральним страховим партнером XV Ювілейного турніру по спортивної гімнастики «Ukraine International Cup», компанія покрила всі ризики, пов'язані з тренуваннями перед виступами, участю в змаганнях, а також з ризиком настання нещасного випадку в будь-якому іншому місці.

«Думаю, що професіоналізм страховиків і увагу до теми спорту зі боку суспільства і держави незабаром дасть свої результати », - впевнена Галина Ким.

XV Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International Cup- 2017 організований олімпійською чемпіонкою Стеллою Захаровою під егідою Міжнародного благодійного фонду «Спорт і діти», який вона очолює, і за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Київської міської держадміністрації.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.