+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

1-2 квітня 2017 року СК «УКРФІНСТРАХ» - Генеральний страховий партнер XV Ювілейного турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup», запрошує киян та гостей міста на справжнє свято краси і спорту - Міжнародні змагання спортивних гімнасток.

Відкриття турніру, як і самі змагання, обіцяють бути яскравими і незабутніми.

У турнірі візьмуть участь делегації з багатьох країн світу, еліта спортивної гімнастики - олімпійські чемпіони та чемпіони світу. Організатори впевнені, що «Ukraine International Cup» на міжнародному рівні презентує спортивне майбутнє України.

За словами Галини Ким, директора СК «УКРФІНСТРАХ», для страхової компанії це далеко не перший досвід страхування спортивних заходів такого рівня. «Спорт - це здоров'я нації і престиж країни на міжнародній арені. І ми пишаємося, що Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» разом з іменитими і початківцями спортсменами популяризує здоровий спосіб життя, вирощує нових чемпіонів і створює спортивну історію нашої країни », - вважає Галина Кім, директор страхової компанії« УКРФІНСТРАХ ».

Планується, що найбільш масштабне в Україні свято спортивної гімнастики в Палаці спорту в Києві зможу побачити більше 8 тисяч гостей. Страховая компанія «УКРФІНСТРАХ» має великий досвід страхування спортивних заходів і приділяє особливу увагу проектам, покликаним підтримувати і популяризувати український спорт, а також здоровий спосіб життя.

Як уже повідомлялося, в середині листопада 2016 року Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» уклала договір про співпрацю з Міжнародним благодійним фондом «Спорт і діти». Відповідний договір про співпрацю підписали директор страхової компанії «УКРФІНСТРАХ» Галина Ким і олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, Президент Міжнародного благодійного фонду «Спорт і діти» Стела Захарова.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.