+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Галина Ким, директор страхової компанії «УКРФІНСТРАХ», виступила учасником круглого столу «Роль трудових мігрантів в економічному розвитку України та умови їх реінтеграції», який проходив 14 березня 2017 року в агентстві Укрінформ. Організатор - Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування.

Усі учасники круглого столу відзначили значну роль, яку відіграють трудові мігранти в розвитку економіки України, та відзначили, що сьогодні вони є не тільки ключовими інвесторами, а й значною мірою сприяють збереженню макроекономічної стабільності. Зокрема, особливої ​​уваги, на думку експертів, вимагає той факт, що кількість виїжджають на роботу за кордон людей збільшується щорічно.

На думку Галини Ким, трудовий міграційний процес вимагає більшої уваги з боку держави. «Нашим громадянам з досвідом міжнародного працевлаштування необхідно надавати візову та консульську підтримку, кваліфіковані консультаційні послуги, а також допомогу в оформленні трудових договорів та договорів медичного страхування. І дієву допомогу у захисті та підтримці трудових мігрантів можуть надавати страхові компанії України », - впевнена Галина Ким.

Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування - неприбуткова громадська організація, яка займається питаннями і проблемами, пов'язаними з працевлаштуванням за кордоном громадян України. Членами асоціації є незалежні приватні компанії, що надають послуги в сфері міжнародного працевлаштування. Асоціація існує заради координації зусиль всіх учасників ринку працевлаштування за кордоном і ефективного захисту інтересів українських працівників, які збираються шукати роботу за межами України.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.