+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» застрахувала від нещасного випадку всіх спортсменів-учасників чергового етапу змагань з перешкодами «Гонка Націй», який проходив 25 лютого 2017 року на території туристичного комплексу «Буковель».

За словами Галини Ким, директора СК «УКРФІНСТРАХ», за підсумками одного дня змагань компанія надала надійний страховий захист понад 350 спортсменам-учасникам різних вікових категорій з усіх областей України.

Забіги пройшли в категорії ELITE - брали участь 110 найбільш підготовлених професійних і напівпрофесійних спортсменів. Також відбувся командний забіг і забіги в категоріях STANDARD 1 і STANDARD 2.

Договір страхування від нещасного випадку від СК «УКРФІНСТРАХ» передбачає, що страхова компанія здійснить страхову виплату в разі, якщо під час участі в забігах «Гонки Націй» відбудеться нещасний випадок, який призведе до проблем зі здоров'ям - травма, пошкодження, порушення функцій організму і т.п. Згідно з умовами договору, в такому випадку спортсмену необхідно звернутися до лікарів, які обслуговують спортивний захід і протягом наступних 24 годин повідомити про подію представникам організатора спортивного заходу.

Традиційно представники СК «УКРФІНСТРАХ» вручили пам'ятні призи переможцям.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.