+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Галина Ким, Директор Страхової компанії «УКРФІНСТРАХ» та Голова комітету Ліги страхових організацій України з питань туристичного страхування, виступила спікером дискусії «Соціально-значущі види страхування - стан і потенційні можливості розвитку суспільства», що проходила в рамках ХIII Міжнародної Карпатської страхової конференції.


Виступаючи перед учасниками конференції Галина Ким нагадала, що Генеральна асамблея Організації Об'єднаних Націй оголосила 2017 Міжнародним роком сталого розвитку туризму, і саме в Києві скоро пройде фінал Євробачення-2017, на який в Україні приїдуть тисячі туристів.

«Зміни, напрацьовані Комітетом ЛСОУ і робочою групою при Нацкомфінпослуг, до деяких нормативно-правових актів України, в тому числі і в частині вирішення проблеми формування страхових резервів у валюті для тих компаній, які несуть відповідальність у валюті, дозволить не тільки забезпечити надійний страховий захист для туристів, а й максимально правильно використовувати свої ресурси страхових компаній », - зазначила Галина Ким.

Як уже повідомлялося, Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» виступила партнером ХIII Міжнародної Карпатської страхової конференції, яка проходить з 8 по 11 лютого 2017 року Яремче Івано-Франківської області. Щорічні традиційні зимові бізнес-зустрічі в Карпатах, організатором яких виступає Ліга страхових організацій України та Центр бізнес-стратегій «Перспектива», збирають керівників і провідних фахівців фінансових компаній, установ, професійних об'єднань та органів державної влади.

Основні теми ХIII Міжнародної Карпатської страхової конференції - стратегія розвитку фінансового сектора України; моторне страхування в Україні: проблеми і перспективи; соціально-значимі види страхування; макроекономічні та геополітичні чинники впливу на розвиток українського суспільства і його майбутнє, нові виклики та горизонти розвитку.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.