+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

conference room

 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» виступила партнером ХIII Міжнародної Карпатської страхової конференції, яка пройде з 8 по 11 лютого 2017 року Яремче Івано-Франківської області.

Галина Ким, Директор Страхової компанії «УКРФІНСТРАХ» і Глава комітету Ліги страхових організацій України з питань туристичного страхування, виступить спікером дискусії «Соціально-значимі види страхування - стан і потенційні можливості розвитку суспільства» дасть експертну оцінку і розповість про значення туристичного страхування в Україні.

Щорічні традиційні зимові бізнес-зустрічі в Карпатах, організатором яких виступає Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України, збирають керівників і провідних фахівців фінансових компаній, установ, професійних об'єднань і органів державної влади.

Основні теми ХIII Міжнародної Карпатської страхової конференції - стратегія розвитку фінансового сектора України; моторне страхування в Україні: проблеми і перспективи; соціально-значимі види страхування; макроекономічні та геополітичні чинники впливу на розвиток українського суспільства і його майбутнє, нові виклики та горизонти розвитку.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.