+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

2398924834

Кількість користувачів корпоративної сторінки Страхової компанії «УКРФІНСТРАХ» в Facebook перевищила 500 осіб. Такі дані компанія отримала на початку січня 2017 року, лише через 6 місяців з початку активної роботи сторінки.

За словами директора СК «УКРФІНСТРАХ» Галини Ким, «Соціальні мережі в Україні вже завоювали велику популярність і продовжують динамічно розвиватися. Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» вважає важливим йти назустріч справжнім і потенційним клієнтам, партнерам та працювати із широкою зацікавленою аудиторією, використовуючи нові та зручні канали комунікації ».

«Крім того, для нашої компанії дуже важливо підтримувати діалог з клієнтами і партнерами, а також бути максимально відкритими по відношенню до страхового ринку в цілому. Працюючий канал в соціальних медіа допомагає краще зрозуміти, чим живе і як працює страховик », - вважає Галина Ким.

Сьогодні на сторінці Компанії активно представлені нові тренди, фото, новини, коментарі і свіжі статистичні дані. Також дається актуальна інформація зі світу туристичного страхування.

Приєднуйтесь до онлайн-спільноти СК «УКРФІНСТРАХ» та будьте в курсі новин компанії і тенденцій в світі страхування і туризму - https://www.facebook.com/ukrfinstrakh/?fref=ts

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.