+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Галина Ким, директор страхової компанії «УКРФІНСТРАХ», визнана Королевою фінансового успіху-2016 за версією журналу «Фінансові послуги». Вітання переможниць пройшло 13 грудня в Monte Ray Club в Києві.

В рамках урочистої церемонії редакційний Рада Видавничого Дому «Україна Бізнес» провів нагородження переможниць проекту «Королева фінансового успіху 2016 » із врученням ексклюзивних призів і цінних подарунків від спонсорів і партнерів Проекту.

«Бути лідером для своєї команди - велика відповідальність. І часом  досягти вершини не так складно, як утриматися на ній. Необхідно постійно працювати над собою, а це вимагає чималих зусиль, інвестицій та бажання!», - ці слова Галини Ким з її інтерв'ю виданню «Фінансові послуги» зачитали зі сцени організатори вечора.

За словами директора СК «УКРФІНСТРАХ», «сьогодні жінки-керівники та співробітниці страхових, лізингових, керуючих і інвестиційних компаній, банків та аудиторських фірм, ломбардів, КУА, кредитних спілок, бухгалтери, економісти, жінки-представники середнього і малого бізнесу, роблять максимально багато для того, щоб життя в Україні стала як умога краще, а страхові послуги зрозуміліше і доступніше ».

Команда страхової компанії «УКРФІНСТРАХ» вдячна організаторам, партнерам, спонсорам та учасницям прекрасного свята краси і жіночності.

Номінантами проекту виступили успішні менеджери фінансових ринків, читачки інформаційного порталу та видань ВД «Україна Бізнес».

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.