+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» уклала договір про співпрацю і виступила спонсором Гала-вечора «Зірки футболу 2016», який відбудеться 13 грудня 2016 року у НСК «Олімпійський» в Києві.

Відповідний договір в кінці листопада підписали директор страхової компанії «УКРФІНСТРАХ» Галина Ким і Голова Асоціації ветеранів футболу м.Києва В.Хлус.

На думку директора Страхової компанії «УКРФІНСТРАХ» Галини Ким, участь в таких заходах не тільки підвищують інтерес до зірок українського спорту, а й дає можливість побачити славне минуле і перспективне майбутнє українського спорту.

«Спорт - це здоров'я нації і престиж країни на міжнародній арені, тому близькість до зірок українського футболу такої величини надихає підростаюче покоління на нові перемоги і участь в міжнародних спортивних проектах», - впевнена Галина Ким.

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» має великий досвід підтримки і страхування спортивних заходів, приділяючи особливу увагу проектам, покликаним підтримувати і популяризувати український спорт і здоровий спосіб життя.

Традиційно в кінці кожного року Федерація футболу Києва та Асоціація ветеранів футболу Києва підводить підсумки року, що минає. В цьому році Гала-вечір відвідають знамениті ветерани українського футболу 60-90 років, чемпіони минулих років, діючі гравці і тренери, діячі спорту і бізнесу.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.