+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» уклала договір про співпрацю з Міжнародним благодійним фондом «Спорт і діти». Компанія виступить Генеральним страховим партнером Ukraine InterNational Cup, який відбудеться з 30 березня по 2 квітня 2017 року в Києві.

В середині листопада відповідний договір про співпрацю підписали директор страхової компанії «УКРФІНСТРАХ» Галина Ким і олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики, Президент Міжнародного благодійного фонду «Спорт і діти» Стела Захарова.

«Спорт - це здоров'я нації і престиж країни на міжнародній арені. На жаль, складна економічна ситуація не кращим чином впливає на розвиток спорту, особливо серед молоді та підтримка з боку бізнесу могла б стати вагомим внеском », - вважає Галина Ким, директор страхової компанії« УКРФІНСТРАХ ».
Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» має великий досвід страхування спортивних заходів і приділяє особливу увагу проектам, покликаним підтримувати і популяризувати український спорт, а також здоровий спосіб життя.

Міжнародний благодійний фонд «Спорт і діти» створений для популяризації спорту в Україні. Щорічно Фонд виступає організатором Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики «Кубок Стели Захарової», в якому беруть участь спортсмени більш ніж з 15 країн світу.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.