+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» провела дослідження туристичних уподобань своїх туристів

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» провела дослідження туристичних уподобань своїх туристів на підставі продажів полісів страхування виїжджаючих за кордон за 9 місяців 2016 року. Найпопулярнішою країною для мандрівників стала Туреччина - саме туди було придбано найбільшу кількість страхових полісів для мандрівників.

У порівнянні з минулим роком затребуваність цього напрямку збільшилася у 5,5 рази. На думку Галини Ким, директора СК «УКРФІНСТРАХ», цьому сприяла гнучка цінова політика, а також прекрасні умови для відпочинку сім'ями.

 На другому місці опинився Єгипет. При чому цю країну для відпочинку обрали 82 279 туристів, що в 1,7 рази більше ніж у 2015 році.

«Крім цього наші туристи стали помітно частіше відвідувати Чорногорію, Хорватію, Грецію, Кіпр. Також багато українців з урахуванням економічної і політичної ситуацій вибирають подорожі по Україні », - зазначає Галина Ким.

Що стосується страхових виплат, то з початку 2016 року в компанію звернулися 5 655 туристів, які постраждали під час відпочинку. І за 9 місяців 2016 року СК «УКРФІНСТРАХ» фактично виплачено страхового відшкодування за туристичним страхуванням в розмірі 10 621,0 тис. Грн.

На думку Галини Ким, Компанія вже сьогодні пропонує сучасні страхові продукти і якісний клієнтський сервіс, а підтвердженням надійності і виконання взятих на себе зобов'язань є лояльність клієнтів СК «УКРФІНСТРАХ».

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.