+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» провела дослідження туристичних уподобань своїх туристів на підставі продажів полісів страхування виїжджаючих за кордон за 9 місяців 2016 року. Найпопулярнішою країною для мандрівників стала Туреччина - саме туди було придбано найбільшу кількість страхових полісів для мандрівників.

У порівнянні з минулим роком затребуваність цього напрямку збільшилася у 5,5 рази. На думку Галини Ким, директора СК «УКРФІНСТРАХ», цьому сприяла гнучка цінова політика, а також прекрасні умови для відпочинку сім'ями.

 На другому місці опинився Єгипет. При чому цю країну для відпочинку обрали 82 279 туристів, що в 1,7 рази більше ніж у 2015 році.

«Крім цього наші туристи стали помітно частіше відвідувати Чорногорію, Хорватію, Грецію, Кіпр. Також багато українців з урахуванням економічної і політичної ситуацій вибирають подорожі по Україні », - зазначає Галина Ким.

Що стосується страхових виплат, то з початку 2016 року в компанію звернулися 5 655 туристів, які постраждали під час відпочинку. І за 9 місяців 2016 року СК «УКРФІНСТРАХ» фактично виплачено страхового відшкодування за туристичним страхуванням в розмірі 10 621,0 тис. Грн.

На думку Галини Ким, Компанія вже сьогодні пропонує сучасні страхові продукти і якісний клієнтський сервіс, а підтвердженням надійності і виконання взятих на себе зобов'язань є лояльність клієнтів СК «УКРФІНСТРАХ».

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.