+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» виступила партнером XVІ Міжнародного фінансового форуму учасників страхового ринку, який проходив з 14 по 17 вересня 2016 року в Одесі.

Галина Ким, Директор СК «УКРФІНСТРАХ» і Голова Комітету ЛСОУ з питань туристичного страхування, виступила спікером дискусії «Міжнародна практика соціально значущих видів страхування і їх значення для захисту інтересів громадян».

Представивши успішний досвід роботи компанії в сфері особистих видів страхування Галина Ким зазначила, що «для реалізації стратегічних планів страхова компанія« УКРФІНСТРАХ »прагне до довгострокових і взаємовигідних відносин з партнерами та клієнтами, а запорука успіху бачить виключно в якісному результаті роботи компанії завдяки професійним, висококваліфікованим кадрам ».

Міжнародний фінансовий форум учасників страхового ринку, організаторами якого виступають Ліга страхових організацій України та Центр бізнес-стратегій «Перспектива», заснований в 2001 році і сприяє розвитку міжнародного та національного фінансових ринків, підтримки ефективної інтеграції України в ключові міжнародні фінансові системи.

Серед основних завдань Форуму - розвиток інтеграційних процесів на міжнародному ринку фінансових послуг, консолідація діяльності фінансового сектора, обмін передовим досвідом та досягненнями сучасного менеджменту, ділові зустрічі страховиків і розвиток партнерських відносин.

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.