+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Моторне транспортне страхове бюро України і Національна поліція сподіваються завершити злиття своїх баз даних вже в 2017 р Після цього автовласники, які не подбали купити страховку, почнуть отримувати "листи щастя" від поліції, пише Ділова столиця.

Процес об'єднання триває. Це дозволить поліцейським не тільки оперативно перевіряти наявність страхового поліса у водія авто, а й відправляти попередження тим, чия відповідальність не застрахована. А з часом і дистанційно штрафувати їх за відсутність поліса ОСАЦВ, - обіцяють в МТСБУ.

Поспішати зі створенням бази є причини: все менше водіїв в Україні в принципі хоче страхуватися. За даними Моторного бюро, в минулому році відповідальність не була застрахована у кожного четвертого водія. У 2014 р поліси "автоцивілки" придбали 78% автовласників, в 2015 р - тільки 73%.

У 2016 році показник може бути ще гірше. - "Якщо в 1 півріччі 2015 року МТСБУ компенсувало потерпілим збитки по 916 зверненнях в зв'язку з ДТП, в яких винуватець не застрахував відповідальність, то в 1 півріччі 2016 року таких виплат було вже 1238. За кожним з таких випадків МТСБУ виплачує потерпілому відшкодування і подає регресний позов до винуватця ДТП. Тому горе-водіям, які не купили поліс ОСАЦВ або купили фальшивку на узбіччі, доведеться заплатити сповна ", - говорить генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко. | Форіншурер

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.