+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» виступила страховим партнером Міжнародних змагань з виїздки, який проводився за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Федерації кінного спорту України.

Яскраве спортивне подія проходила 25-28 серпня в Кінно-спортивному клубі «Equides Club» (с.Лесники Київської області).

Участь в «Equides Dressage Cup» взяли провідні спортсмени в категоріях «профі», «експерт», «любитель» і «юніор».

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» вручила призерам вітальні сертифікати на отримання поліса виїжджають за кордон (страхова сума 30 000 євро) і забезпечила першу медичну допомогу на час змагань.
Виїздки вважається найбільш елегантним виглядом кінного спорту. У виїздки важлива наявність імпульсу - прагнення до руху вперед, повна слухняність засобам управління, дії яких повинні бути майже непомітними. Оцінюється також загальний вид коня, її гармонійність і природна здібність до еластичних красивих рухів.

«Equides Dressage Cup» - перший досвід участі Страхової компанії «УКРФІНСТРАХ» в заходах такого рівня. Ми вдячні організаторам, учасникам і глядачам за прекрасні емоції і мають намір продовжити співпрацю з Федерацією кінного спорту України в цьому напрямку », - зазначає Галина Ким, Директор СК« УКРФІНСТРАХ ».

 

 

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.