+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» оновила свій сайт www.ufi.net.ua. Інтернет-сайт витриманий у фірмових синьо-сірих тонах і містить повну інформацію про компанії, її менеджменті, послуги для фізичних та юридичних осіб, інформацію для агентів, корисні посилання, останні новини та ін. Зручна система навігації, можливість пошуку інформації по сайту роблять його структуру простою і зрозумілою для відвідувачів.

За словами директора «УКРФІНСТРАХ» Галини Ким, компанія виконала велику роботу. «Запуск нового сайту ще один крок на шляху повного оновлення нашої Компанії. Ми намагаємося максимально відповідати потребам Страхувальників, саме тому на перше місце Компанія ставить зручність і швидкість роботи свого онлайн-ресурсу ».

Оновлена ​​версія сайту надає клієнтам розширений функціонал і зручні можливості для пошуку необхідної інформації з різних видів страхування. Крім комп'ютерів, дизайн сайту оптимізований під екрани різних мобільних пристроїв - це дозволяє отримувати необхідну інформацію на різного роду гаджетах.

«Без постійного оновлення контенту, розширення функціональних сервісів, а також нових графічних рішень неможливо уявити ефективну взаємодію Компанії з Клієнтами щодо нових продуктів і актуальних пропозицій. Ми сподіваємося, що оновлення нашого Інтернет-представництва зробить нас ще доступнішими для наших потенційних і існуючих клієнтів, партнерів і всіх зацікавлених учасників ринку », - зазначила Галина Ким.

Також в рамках редизайну сайту були додані калькулятори з розрахунку вартості полісів страхування туристів, ОСАГО, КАСКО і «Зеленої карти». Завдяки цим рішенням, а також віконця зворотного зв'язку, отримання необхідної інформації займає у клієнта мінімум часу.

Також оновлений сайт надає нові можливості для роботи агентів Компанії - створений веб-сервіс «особистий кабінет», за допомогою якого можна здійснювати оперативний контроль і облік договорів страхування виїжджаючих за кордон.

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.