+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

СК «УКРФІНСТРАХ» застрахувала 900 спортсменів-учасників чергового етапу Гонки Націй, який проходив 19-20 серпня в Одеській області.

 «Сьогодні будь-спортивне змагання вимагає страхування його учасників. Гонка Націй - складний по прохідності і унікальний за своїм наповненням проект, який несе в собі не тільки заряд бадьорості і позитив, а й виховує витримку, терпіння і силу волі. Ми раді, що наша Компанія допомагає учасникам і організаторам наповнити життя адреналіном змагань і радістю нових досягнень! », - Коментує директор СК« УКРФІНСТРАХ »Галина Ким.

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ», яка вже більше року виступає страховим партнером і спонсором Гонки Націй, застрахувала від нещасного випадку всіх учасників забігів, які проходили за трьома напрямками: «Забіг Сили» - 5 км і 15 перешкод, «Забіг Волі» - 13 км і 20 перешкод і «Забіг Духа» - 21 км і 25 перешкод.

Також Страховик надав призи переможцям етапів гонки - Страхові Сертифікати зі страхування виїжджаючих за кордон на страхову суму 30 тисяч євро.

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.