+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

pic05705

На засідання Президії МТСБУ дирекція представила паспорт проекту «Впровадження електронного європротоколу в Україні» для обговорення та прийняття рішення про його старт.

За даними бюро, лише 7% водіїв в країні використовують для фіксації ДТП паперову версію європротоколу. Це пов’язано зі складністю заповнення самого бланка, з існуючим лімітом виплати по європротоколу в розмірі 25 тис. Грн. (Які з 1 лютого збільшені до 50 тис. Грн.), І, найголовніше – з формальним підходами, що виражаються у відмовах у виплаті при неправильному заповненні даного бланка і допущенні помилок. Все це ні в якій мірі не сприяє збільшенню охоплення його використання.

За словами директора Президента МТСБУ і Директора СТ «Іллічівське» Юрія Гришана, прийнявши для себе європейські цінності, ми повинні розуміти, що необхідно рухатися в ногу з часом в т.ч. і в даному питанні. – «У нашій компанії друкованими бланками при оформленні ДТП за 2014-2015 рр. скористалися 11,3% страхувальників. Ми завжди в прийнятті важливих рішень для ефективної роботи ринку і просуванні програм, спрямованих на лояльність клієнтів керуємося здоровим глуздом, але в даному питанні ми поки бачимо ряд нюансів, які вимагають більш ретельного доопрацювання », – заявив Юрій Гришан.

Сьогодні зроблено ще один крок в процедурі створення довіри клієнта до страхування ОСАЦВ – в Мін’юсті зареєстровано Розпорядження Регулятора №698 / 3471 від 29.12.15 р, про підвищення лімітів відповідальності по європротоколу до 50 тис. Грн.

Наступним кроком має стати спрощення паперового документообігу і переклад його в електронний формат. Сьогодні електронний «європротокол» працює в багатьох країнах Європи: в Бельгії, Чехії, Іспанії, Польщі. Це мобільний додаток, через яке можна заповнити європротокол.

Однак, практика показує, що в Європі за допомогою європротоколу врегулюється 80% подій, а в пропозиціях дирекції МТСБУ завдання – 9% до кінця 2016 року і 10,5% в 2017-м. – «На наш погляд, це не серйозно», – вважає Гришан. – «Створювати робочу групу необхідно, але завдання, які потрібно вирішувати повинні досягати основної мети – охоплення мінімум 30% оформлених з врегулюванням європротоколу ДТП до кінця 2017 року. Для цього в робочу групу мають увійти представники різних за обсягами продажів цього виду страхування компаній-членів МТСБУ ».

На Президії МТСБУ було прийнято рішення запустити старт цього проекту з 2 кварталу 2016 року, але за умови, що робоча група з впровадження електронної версії зможе розробити такі механізми і шляхи просування цієї технічної новації, які дозволять на належному рівні досягти поставлених цілей. | Форіншурер

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.