+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

pic05727

Українські автовласники вже в 2017 році зможуть заповнити «європротокол» в мобільному додатку. Впровадження електронного «європротоколу» заощадить 30% часу на оформлення ДТП і суттєво знизить рівень помилок при заповненні.

Подібне мобільний додаток активно використовується при оформленні ДТП в Польщі, Чехії, Іспанії та Бельгії. Всього в країнах ЄС рівень використання «європротоколу» становить 80% від загального числа ДТП, де немає травмованих. І 25% клієнтів страхових компаній активно використовують мобільні додатки для комунікації зі страховою компанією в разі ДТП.

За результатами 2015 року в Україні «європротоколом» при врегулюванні ДТП скористалися 12% постраждалих, які звернулися до страховиків за відшкодуванням. Це більше 12 тис. Чоловік. Сума виплат страхового відшкодування по європротоколу склала близько 70,5 млн. Грн. Середній термін врегулювання по «європротоколу» становить 82 дня.

Як буде працювати електронний європротокол?

Планується, що під час укладання електронного договору ОСАЦВ клієнт отримає доступ до мобільного додатку і зможе встановили його на свій телефон. У разі ДТП через це додаток буде здійснюватися перевірка страхового покриття обох учасників ДТП шляхом запиту в ЦБД МТСБУ. На сервері МТСБУ буде здійснюватися фіксація часу і дати ДТП, а за допомогою GPS навігації фіксуватися місце ДТП. Також буде можливість вибрати одну з типових схем ДТП і додати фото події. Заповнений «європротокол» потрапляти в ЦБД, а потерпілому надаватиметься інформація про можливість прямого врегулювання збитків.

– «Повноцінний запуск електронної форми« європротоколу »можливий після введення електронного поліса ОСАЦВ, оскільки унікальний логін для установки програми надаватиметься при укладенні договору», – впевнений Володимир Шевченко, генеральний директор МТСБУ. Рішення про запуск відповідного проекту прийняла Президія МТСБУ в кінці січня 2016 року.

 

pic05725

 

Мобільний додаток дозволить не тільки заощадити час учасників на врегулювання, а й запобігти помилкам, які нерідко допускають учасники при заповненні «європротоколу» в паперовій версії.

В електронній версії при заповненні кожного з полів потерпілому надаватися підказки і нагадування, що істотно спростить процес заповнення. До того ж МТСБУ отримає можливість контролювати правомірність відмови страховика у виплаті відшкодування в разі неточностей при заповненні «європротоколу».

Страховики зі свого боку будуть отримувати інформацію про ДТП за участю їх клієнта миттєво, що дозволить зменшити ризик страхового шахрайства. Зменшиться і кількість суперечок, пов’язаних з помилками при заповненні «європротоколу».

Зростання розміру лімітів по європротоколу з 12 лютого 2016 року до 50 тис. Грн., За прогнозами МТСБУ, призведе до збільшення частоти використання «європротоколу» в 2016 році до 15-17% постраждалих. Спрощений механізм врегулювання стане особливо популярним після переходу до прямого врегулювання страхових подій.

Президія МТСБУ прийняла проекти ряду важливих документів, які дають зелене світло впровадженню прямого врегулювання страхових подій по ОCAГО в Україні. Поки це буде пілотний проект, участь в якому буде будуватися на основі добровільного членства. | Форіншурер

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.