+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

pic05758

Кількість викрадень автомобілів в Києві зростає загрозливими темпами. Буквально щодня в соцмережах з’являються повідомлення про розшук викрадених авто.

Викрадають вже не тільки вночі, але і вдень, з жвавих вулиць, зі стоянок супермаркетів, з охоронюваних парковок і з дворів, повідомляє AUTO-Consulting.

У 90-ті роки водіям доводилося ховати магнітолу і забирати додому двірники, так як вкрасти могли навіть їх. Останнім часом викрадачі змінили свої переваги. Крім замовних крадіжок машин дорогих марок, зловмисники переключилися також на викрадення автомобілів «середнього класу», причому не нових. Такі машини стають донорами запчастин, які відчутно подорожчали. Тим більше що власники недорогих автомобілів, як правило, не встановлюють складних охоронних комплексів.

Офіційна статистика ГУ Національної поліції Києва поки запізнюється. За останні 2 роки кількість викрадень зросла в 4 рази. І це дані на кінець 2015 року.

Страхові компанії підвели підсумки 2015 року та оцінили збитковість страхування по КАСКО по окремих марках. Підсумки – невтішні. Деякі страховики зафіксували зростання числа викрадень авто в 10 разів і змушені вносити елітні авто в стоп-лист на страхування.

 

pic05759

У 2013 році за фактом незаконних заволодінь розпочато 555 кримінальних проваджень, з них розкрито 186. У 2014 році викрали тисячу шістсот шістьдесят дві автомобіля, 138 розкрили. У 2015 році викрали вже 1957 авто, розкрили 238 незаконних заволодінь. За січень 2016 року викрали 145 автомобілів, розкрили – 12. Але січень був ще спокійним місяцем через свята. Критичному зростанню автоугонів почався з лютого 2016 року.

pic05757

Викрадали автомобілі будь-яких марок, років випуску і тих стану. У відомих людей і звичайних громадян. Працює кілька банд. Вони добре оснащені і заздалегідь вистежують “жертву”. На озброєнні у них код-грабери, які легко перехоплюють код, який надсилав брелоком сигналізації, а далі вже справа не хитра.
Більшість сучасних охоронних систем просто безсилі перед добре оснащеними викрадачами. Допомагають лише хитрість автовласника або старі і перевіреним дідівським способам.
Як показує статистика, якщо зловмисник не зміг впоратися з охоронною системою автомобіля за 15 хвилин, то він свою затію просто кине.
Всі сценарії розтину, а також викрадення транспортного засобу, передбачити, звичайно ж, неможливо, проте 99% з них відбуваються по вже давно відомим і відпрацьованими схемами. Таким чином, заздалегідь знаючи більшість схем, якими користуються викрадачі, у автомобіліста є всі шанси вберегти свій автомобіль від крадіжки.
Не забуваємо, що поліс КАСКО не покриє всі витрати на новий аналогічний автомобіль після викрадення (буде покрито 90-95% страхової суми, враховуючи франшизу по викраденню 5-10%). | Форіншурер

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.