+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

pic05779

У Нацкомфінпослуг уточнили, що розпорядження №3470, згідно з яким передбачені нові страхові суми, не вносить зміни в частині вартості поліса ОСАЦВ.

Для цього закон передбачає іншу процедуру: розмір базового страхового платежу, перелік, значення коригуючих коефіцієнтів та порядок їх застосування затверджує Нацкомфінпослуг за поданням МТСБУ, пише газета «Урядовий кур`єр».

Пропозиції Моторного Бюро за розміром базового страхового платежу та значень коригуючих коефіцієнтів підтверджують актуарні розрахунки, враховуючи рівень збитковості цього виду страхування в цілому по галузі за останній розрахунковий період, що складає не менше року, і статистичних даних.

Поки такого подання від МТСБУ до регулятору не надходило. У самому бюро обіцяють, що перегляду тарифів і коефіцієнтів в 1 півріччі 2016 не буде.

Нагадаємо, що з 19 лютого 2016 року набула чинності розпорядження Нацкомфінпослуг від 29 грудня 2015 №3470 щодо дворазового збільшення страхових сум за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ).

Так, страхові суми за шкоду, заподіяну майну потерпілих, становить тепер 100 тис. Грн. на одного потерпілого, а за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих, – 200 тис. грн. на одного потерпілого. За договорами страхування, укладеними до 19 лютого цього року, розмір відшкодування визначається відповідно до лімітів ОСАГО, які діяли на момент їх укладення.

Також зросли ліміти з виплат з використанням європротоколу. Максимальний розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення спрощеної системи врегулювання ДТП їх учасниками самостійно без виклику поліції з використанням бланка «європротоколу», збільшився в 2 рази до 50 тис. Грн.

Європротокол був впроваджений в Україні 19 вересня 2011 року після вступу в силу закону про спрощене оформлення ДТП. Завдяки цьому нововведенню, автомобілісти можуть самостійно оформляти ДТП без залучення представників поліції. | Форіншурер

 

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.