+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

pic05887

Відповідно до постанови Кабміну №260 від 25 березня 2016 року “Про деякі питання надання інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників”, фізичні та юридичні особи з 9 квітня 2016 року можуть отримати доступ до бази автомобілів через онлайн-портал “iGov.org .ua “.

Прийнятою постановою встановлюється порядок доступу посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, адвокатів, нотаріусів до Єдиного державного реєстру та порядок надання інформації з нього фізичним і юридичним особам.

Зокрема, згідно з документом, доступ до реєстру надається (припиняється) користувачу на підставі договору, укладеного між ним та адміністратором реєстру, і за документами, які надають користувачеві право на отримання такої інформації в зв’язку із здійсненням ним повноважень, визначених законом.

Що потрібно зробити для отримання доступу до бази даних?

1. Пройти авторизацію через BankID або електронно-цифровий підпис;
2. Заповнити коротку форму. Вибрати, категорію власника транспортного засобу: фізособи або юрособи;
3. Вказати актуальні телефон і e-mail, на які буде відправлений відповідь на запит.

Після цього заявка приймається в роботу і протягом 10 хвилин на вказану адресу електронної пошти приходить відповідь.

Що безкоштовно?
Базова інформація, така як марка, модель транспортного засобу, рік випуску, об’єм двигуна і дата державної реєстрації, надається безкоштовно.

Що платно?
За надання розширених відомостей з реєстру за основним критерієм пошуку за ідентифікаційним номером (VIN), марка, модель, рік випуску, об’єм (потужність) двигуна, дата держреєстрації, колір, тип палива, кількість власників, кількість сидячих місць з місцем водія, обмеження по експлуатації авто, проходження обов’язкового техконтролю, наявність інформації про полісі ОСАГО, участь в ДТП, кількість ДТП за участю транспортного засобу стягується плата в розмірі, визначеному Кабміном – 60,9 грн. за відомості в письмовому вигляді і 45,68 грн. за дані в електронній формі.

При подачі інформаційного запиту, власник транспортного засобу отримує повідомлення про те, що його машину перевіряють, із зазначенням даних людини, який оформив запит (не зрозуміло яким чином – Ред.).

При цьому посадові особи уповноваженого органу МВС вживають заходів для зберігання, запобігання несанкціонованому доступу та поширення персональних даних запитувачів осіб.

Нагадаємо, що подібна публічність реєстру автовласників стала можливою завдяки вступу в силу жовтня 2015 року закону України № 597-19 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості в сфері відносин власності з метою запобігання корупції».

Згідно з цим документом з жовтня поточного року всі реєстри (не тільки власників транспортних засобів, а також – нерухомості і земельних ділянок) повинні бути доступні громадськості. Разом з тим, МВС не встигла вкластися у відведений термін і змогла відкрити свій реєстр тільки тепер. | Форіншурер

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.