+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Президія МТСБУ дав старт технічної реалізації проекту «Впровадження прямого врегулювання в Україні», першим етапом реалізації якого стало затвердження технічного завдання, розробленого відповідно до прийнятого Положенням про пряме врегулювання збитків.

Як повідомлялося раніше, технічну розробку підсистеми «Електронний поліс» здійснює компанія «Комп’ютерні інформаційні технології» (КІТ). Планується, що технічна реалізація проекту буде завершена в березні 2016 року, а з квітня 2 016 почнеться тестове впровадження та приєднання до системи страховиків, що беруть участь у пілотному проекті.

Страховики-члени МТСБУ, оцінивши переваги системи, продовжують приєднуватися до пілотного проекту прямого врегулювання. Так, на сьогоднішній день, своє бажання взяти участь у даному проекті вже висловили 17 страхових компаній. Враховуючи, що свою участь у проекті підтвердили практично всі основні гравці ринку, то система прямого врегулювання охопить 60% всіх страхових подій.

– «Пілотний проект по прямому врегулюванню дасть нам можливість відшліфувати безліч технічних моментів, які можуть виникнути при взаємодії страховиків у процесі врегулювання страхових подій. Тому для нас важливо, що технічною реалізацією буде займатися компанія «КИТ», з якою ми співпрацювали в рамках роботи над проектом із запуску «Електронного поліса» і створенню Централізованої бази даних МТСБУ », – заявив Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

За словами страховиків, у січні-лютому пройде тестування програмного забезпечення для проекту, яке зараз розробляється. Запуск прямого врегулювання в тестовому режимі запланований на березень.

У Моторному бюро переконані, якщо до проекту приєднаються інші страховики, то це дозволить впровадити пряме врегулювання по всьому ринку України, не чекаючи законодавчих змін.

Планується, що всі взаєморозрахунки між страховиками будуть проходити за підсумками кожного місяця по бельгійської моделі. Як повідомили в МТСБУ, всі збитки поділять на три категорії: до 50 тис. Грн, від 50 до 100 тис. Грн і більше 100 тис. Грн. Взаєморозрахунки між страховиками за страховими випадками до 50 тис. Грн будуть проводитися за середній сумі виплати, по другій категорії – по фактично виплачену суму збитку. Збитки на суму понад 100 тис. Грн будуть врегулюватися за стандартною схемою: відшкодування буде виплачувати страхова винуватця ДТП.

Щоб мінімізувати ризики невиконання зобов’язань між страховими компаніями, всі взаєморозрахунки будуть проходити через уповноважений банк, в якому всі члени пілотного проекту відкриють рахунки. На рахунку кожного банку повинен знаходитися гарантійний внесок – не менше 50% від середньомісячної суми виплат компанії. | Форіншурер

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.