+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

Реєстрація в Нацкомфінпослуг договорів перестрахування, укладених зі страховиками (перестраховиками) резидентами, скасовується з 17 листопада 2015 року, повідомляється на сайті регулятора.

Також наголошується, що відповідно до зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 жовтня розпорядженням Нацкомфінпослуг «Про затвердження порядку реєстрації договорів перестрахування та надання страховиками (цедентом, перестраховиками) інформації про укладені договори перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами», яке вступає в дію з 17 Листопад 2015, спрощується процедура реєстрації договорів перестрахування укладених зі страховиками (перестраховиками) нерезидентами.

Зокрема, зменшується обсяг документів, необхідних для реєстрації договорів перестрахування, спрощуються вимоги до їх оформлення. Встановлюється форма інформації, що подається страховиками про укладені договори перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами та підтвердження відповідності їх вимогам, встановленим законодавством.

Крім того, уточнюються причини залишення договору перестрахування без реєстрації, та скасовується необхідність звернення в комісію для повернення документів.

Встановлюється можливість повторного проставлення штампа з написом про дату та номер реєстрації на додаткових копіях договору перестрахування їли договір в Нацкомфінпослуг вже зареєстрований. | Форіншурер

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.