+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

У пілотному проекті прямого врегулювання, який запускає МТСБУ навесні 2016 року, візьмуть участь страховики, на яких припадає по ОСАГО майже 60% страхових премій.

Враховуючи, що свою участь у проекті підтвердили практично всі основні гравці ринку, то система прямого врегулювання охопить 50-60% всіх страхових подій. За даними видання “Фінансовий клуб”, серед компаній, які виявили зацікавленість у проекті: АХА Страхування, PZU Україна, Арсенал Страхування, АСКА, ВУСО, Іллічівське, ІНГО Україна, Княжа, Краина, Оранта, Провідна, Універсальна, УНІКА, УСГ.

За словами страховиків, у січні-лютому пройде тестування програмного забезпечення для проекту, яке зараз розробляється. Запуск прямого врегулювання в тестовому режимі запланований на березень.

У Моторному бюро переконані, якщо до проекту приєднаються інші страховики, то це дозволить впровадити пряме врегулювання по всьому ринку України, не чекаючи законодавчих змін.

Планується, що всі взаєморозрахунки між страховиками будуть проходити за підсумками кожного місяця по бельгійської моделі. Як повідомили в МТСБУ, всі збитки поділять на три категорії: до 50 тис. Грн, від 50 до 100 тис. Грн і більше 100 тис. Грн. Взаєморозрахунки між страховиками за страховими випадками до 50 тис. Грн будуть проводитися за середній сумі виплати, по другій категорії – по фактично виплачену суму збитку. Збитки на суму понад 100 тис. Грн будуть врегулюватися за стандартною схемою: відшкодування буде виплачувати страхова винуватця ДТП.

Щоб мінімізувати ризики невиконання зобов’язань між страховими компаніями, всі взаєморозрахунки будуть проходити через уповноважений банк, в якому всі члени пілотного проекту відкриють рахунки. На рахунку кожного банку повинен знаходитися гарантійний внесок – не менше 50% від середньомісячної суми виплат компанії. | Форіншурер

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.