+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

1 жовтня 2015 СК «УКРФІНСТРАХ» спільно з асистуючої компанії «NOVA ASSISTANS», провели вебінар для туристичних агентств – партнерів Join UP!

Ідея проведення консультацій з турагентами в такому форматі виникла після аналізу питань і скарг з боку туристів, які виникають як під час поїздки, так і після її завершення.

Основним питанням, яке обговорювалося, було: яку мінімальну інформацію про страхування повинен отримати турист від турагента в процесі вибору та придбання туру, а саме: що покривається страхуванням і як правильно себе вести клієнтові при настанні страхової події.

Представниками асистуючої компанії також була надана інформація про особливості медичного обслуговування в таких країнах, як Чорногорія, Шрі-Ланка, Туреччина і дані рекомендації про порядок дій туристів у цих країнах, спрямованих на мінімізацію можливих витрат на медичну допомогу.

У процесі спілкування учасники вебінару дійшли спільної думки, що правильне інформування туристів дозволить уникнути більшості ситуацій, які викликають негативні емоції у туристів і спотворюють враження про проведений відпочинок.

У майбутньому подібні вебінари планується проводити регулярно.

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.