+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

МТСБУ сформований спільний план-графік роботи над проектом «електронный поліс» за участю бюро, компанії-розробника («КИТ») і компанії-тестувальника («Некстеп Солюшнз»).

Згідно з цим документом, як і планувалося раніше, запуск технічного рішення в експлуатацію відбудеться в другій половині грудня 2015 року.
Також було обговорено статус кожного етапу робіт і процес організації тестування.
Раніше в МТСБУ заявляли, що розробник підсистеми, компанія «Комп’ютерні інформаційні технології» (КІТ), планував здачу проекту до середини листопада. Потім протягом 3-4 років будуть здійснюватися доопрацювання підсистеми.


Як писав Форіншурер, причина відстрочки впровадження електронного поліса, пояснили в робочій групі МТСБУ – проблеми з прийняттям нового закону «Про ОСАЦВ», який регламентує процедуру і механізм впровадження електронного поліса в Україні. Але без законодавчих змін впровадження «електронного поліса» неможливо, вважають експерти.
– «Ми йдемо на ризик, запускаючи систему до появи нового Закону, випередивши законодавчі ініціативи і стимулюючи народних депутатів до прийняття правок до закону», – заявили в МТСБУ. – «Ми запускаємо технічне рішення без закону, паралельно вирішуючи питання законодавчого врегулювання даного впровадження».
На сьогоднішній день правовий комітет і Президія прийняли всі необхідні рішення по елементах електронного поліса і прямого врегулювання. Вони розглянуті в рамках внесення всіх необхідних змін до Закону про ОСАГО.
У Росії електронний поліс вже заробив – з 1 жовтня Е-поліс ОСАГО російські автомобілісти почали укладати через інтернет. Раніше, з 1 липня 2015 року, це було можливо тільки при продовженні вже чинного договору обов’язкового автострахування.
За даними Російського союзу страховиків, зараз до системи електронних продажів вже підключені 27 страхових компаній, з них продали Е-поліси 12 компаній, близько 20 тис. Автовласників стали володарями таких полісів. Найбільш затребуваний електронний поліс в регіонах, оскільки він вирішує проблему доступності ОСАГО, відзначає РСА.
Однак, згідно даних учасників ринку, лідери продажів ОСАГО, що утримують 60% всього російського ринку, не квапляться продавати електронні поліси, а продовжують виписувати паперові бланки. Як правило, це великі страховики, представлені розгалуженою агенской і регіональною мережею. | Форіншурер

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.