+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Актуальні новини нашої страхової компанії - "УКРФІНСТРАХ"

 

pic051411Нацкомфінпослуг прийняла рішення збільшити вдвічі розмір страхових сум по ОСАГО – до 100 тис. Грн. за шкоду, заподіяну майну потерпілих у ДТП, і до 200 тис. грн. за шкоду, заподіяну їх життю і здоров’ю.

Відповідне рішення було схвалено на відкритому засіданні регулятора 21 липня.

Нові розміри страхових сум почнуть діяти за договорами страхування, укладеними з 1 листопада 2015 року.

Як наголошується в документі, Нацкомфінпослуг вирішила підвищити розміри страхових сум у зв’язку з істотним підвищенням рівня інфляції в країні, а також зміною індексу споживчих цін.

Для виконання рішення будуть внесені відповідні зміни до розпорядження Держфінпослуг N566 від 9 липня 2010 року “Про деякі питання здійснення обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Останній раз ліміти відповідальності підвищувалися п’ять років тому, в серпні 2010 року.

З такою ж ініціативою виступали і страховики. МТСБУ направляла відповідні пропозиції в Нацкомфінпослуг.

У МТСБУ вважають, що поступове підвищення лімітів відповідає вимогам Директиви 2009/103 / ЄС Європейського парламенту про необхідність істотного підвищення лімітів відповідальності за договорами ОСАГО, зокрема, у разі шкоди, заподіяної життю та здоров’ю – 1 млн. Євро на одного потерпілого або 5 млн . євро на одну страхову подію незалежно від кількості постраждалих і у випадку майнової шкоди – 1 млн. євро на одну страхову подію незалежно від кількості постраждалих.

МТСБУ пропонувало щорічне збільшення страхових сум мінімум удвічі, що дозволить протягом наступних 10 років наблизити українські стандарти до європейських у сфері обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності.

Також нещодавно в Верховну раду був внесений законопроект №2122а-1 про внесення змін до Закону «Про ОСАЦВ» (щодо підвищення гарантій постраждалим у ДТП і вдосконалення системи органів управління і контролю МТСБУ), який передбачає збільшення розмірів страхової суми за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю потерпілих у ДТП в 10 разів до 1 млн. грн., і за шкоду майну – до 500 тис. грн. Ліміти пропонується збільшувати поетапно протягом 5 років до 2020 року.

 

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.