+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

ERV підвела підсумки і представила статистику виплат українським туристам в 2016 році

У 2016 році ERV застрахувала 566 536 туристів, які подорожують за кордон, і 60 726 туристів, які подорожують Україною. У порівнянні з 2015 роком кількість туристів, застрахованих компанією, зросла на 41%, при цьому виїжджають за кордон - на 37%, які подорожують Україною - на 96%.

Кількість страхових подій c туристами збільшилася на 56% в порівнянні з 2015 роком. У 2016 році ERV зареєструвала 8 143 страхових події з туристами за кордоном і 104 страхових події в Україні на суму 46 млн. Грн. Компанія здійснила страхові виплати на суму понад 32 млн. Грн. Найбільше звернень туристів в 2016 році надійшло в компанію з Туреччини - 38,7%, Єгипту - 18%, Болгарії - 7,1%.

У 95% випадків туристи потребували амбулаторної допомоги. Середня вартість амбулаторного випадку за кордоном склала 117 євро. У 302 випадках (4%) туристам знадобилося невідкладне стаціонарне лікування, середня вартість якого за кордоном склала 2 045 євро. Також ERV врегулювала 6 випадків в яких потрібна була організація і оплата медичної евакуації та репатріації туристів. Середня вартість таких послуг для компанії склала 4 040 евро.

У числі найдорожчих страхових подій минулого року 3 випадки декомпрессионной хвороби у туристів на Кіпрі в результаті занять дайвінгом. ERV покрила лікування застрахованих в барокамері і перебування в стаціонарі вартістю 30 тис. Євро, 27 тис. Євро і 15 тис. Євро в кожному окремому випадку.

ERV подвела итоги и представила статистику выплат украинским туристам в 2016 году

 

Протягом року компанія врегулювала і кілька особливо складних страхових подій, коли, незважаючи на істотні страхові суми, передбачені полісом, страхового покриття не вистачило для оплати всіх необхідних туристам медичних і медико-транспортних послуг.

Так, в березні 2016 року складний випадок стався з туристкою в Таїланді. У застрахованої діагностували абсцес головного мозку. Вся страхова сума за договором страхування, а вона становила 50 000 USD, була використана на оплату медико-транспортних витрат на місці і тривалого перебування застрахованої на стаціонарному лікуванні в Таїланді. Подальша евакуація в Україні оплачена застрахованими самостійно. У грудні на гірськолижному курорті Австрії при катанні на лижах клієнт ERV злетів з траси і отримав множинні складні травми. ERV оплатила вартість стаціонарного лікування застрахованого в розмірі повної страхової суми 30 000 євро. Після вичерпання страхової суми подальші медичні витрати, а також вартість евакуації постраждалого вертольотом в госпіталь, застрахованим також довелося сплатити самостійно.

У минулому році значно збільшилася кількість звернень туристів за полісами, які включали в себе додаткові види страхування - багажу, громадянської відповідальності, скасування поїздки. Це пов'язано зі зростанням попиту на додаткові види туристичного страхування. Багато туристів набувають такі поліси разом з авіаквитками. Так, за минулий рік ERV врегулювала 51 випадок раптової відміни подорожі. У 25% випадків скасування поїздки відбулася через неотримання або затримки видачі візи. Відмови туристи отримували в консульствах США, Великобританії, Бельгії, Німеччини, Канади. Найбільший збиток за цим видом страхування - 84 тис. Грн., Був компенсований ERV туристу, який отримав відмову в американській візі. Збільшилася також кількість звернень, пов'язаних з ризиком відмови у в'їзді в країну подорожі, який також покривається полісом страхування ERV. Тільки за минулий рік в ERV надійшло 9 таких звернень. Всі відмови туристи отримали при в'їзді в Ізраїль. Інші випадки скасування поїздок пов'язані з раптовими захворюваннями туристів або їх близьких родичів.

55,5 тис. Грн. ERV відшкодувала туристам за страховими випадками втрати, затримки, крадіжки або часткового пошкодження багажу. Найбільша сума компенсації виплачено з нагоди, який стався в Іспанії. З припаркованого автомобіля були вкрадені речі застрахованих. ERV компенсувала потерпілим вартість вкрадених особистих речей в розмірі 12 тис. грн. Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.