+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Новини страхового ринку України від компанії УКРФІНСТРАХ

Румунська страхова компанія Asito Kapital S.A. оголосила конкурс з продажу 99% належать їй акцій СК "Стар-Поліс", передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомляв Смартбанк (раніше - банк "Ринкові технології"), власником 40% акцій якого була СК "Стар-Поліс", Asito Kapital S.A 6 квітня 2015 року закрила операцію з купівлі 99% статутного капіталу СК "Стар-Поліс". Однак Нацкомфінпослуг 7 липня 2015 року відмовила СК Asito Kapital відповідно придбання 99% акцій СК "Стар-Поліс" в зв'язку з неповним пакетом поданих документів.

Генеральний директор Asito Kapital S.A. Марчел Пірчог тоді заявляв: "Придбання участі в статутному капіталі ПАТ" Страхова компанія "Стар-Поліс" є стратегічним ходом компанії, що в найближчому майбутньому дасть можливість Asito Kapital S.A. плідно працювати на страховому ринку України. Наша команда буде ділитися досвідом з українським страховиком, надасть доступ до ресурсів і сучасних технологій і методик страхової діяльності ".

Як відзначав, в свою чергу, голова правління СК "Стар-Поліс" Костянтин Денисов, компанія отримує серйозного власника, який допоможе їй перейти до нового етапу розвитку - сучасними технологіями і продуктами західного ринку.

Згідно Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, кінцевими бенефіціарними власниками СК виступають п'ять жителів Бухареста - Олександр Барбу, Геннадій Гаважук, Володимир добра, Валентин Місов і Марчел Пірчог. Керівником компанії з 12 серпня 2015 року є Олег Майоренко.

СК "Стар-Поліс" заснована в 2008 році. Спеціалізується на наданні послуг у сфері ризикового страхування. Статутний капітал компанії складає 8 млн грн.

Asito Kapital S.A. створена в 1998 році в рамках нафтової групи. Діяльність компанії спочатку була спрямована на страхування ризиків у сфері нафтової промисловості. У 2003-му компанія фокусується на роботі з малим та середнім бізнесом, а також на страхування фізичних осіб.

Asito Kapital S.A. працює на 10 європейських ринках, в тому числі в Болгарії, Бельгії, Люксембурзі, Фінляндії, Чехії, Словаччини, Естонії, Литві, Італії.  Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.