+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Сім'ї загиблих на шахті «Степова» на Львівщині вже отримали страхові виплати по 100 тис. грн., А потерпілі - 20-60 тис. грн.

Семьи погибших на шахте «Степная» во Львовской области

На сьогоднішній день сім'ям загиблих на шахті «Степова» вже проведені виплати в розмірі 100 тис. Грн. на сім'ю Львівською ОДА та Львівською міськрадою. Також прийнято рішення про виплату потерпілими в розмірі від 20 до 60 тис. Грн з обласного бюджету.

Всі виплати сім'ям загиблих і постраждалим в результаті аварії на шахті «Степова» на Львівщині складаються з трьох частин, заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

«Крім цього, Урядом прийнято розпорядження про виділення 5, 725 млн. Грн. з державного резервного фонду для здійснення виплат в розмірі 500 тис. грн сім'ям загиблих і 75 тис. грн. постраждалим. До 17 березня ці кошти мають надійти до сімей, таке завдання сьогодні поставлена ​​на засіданні Урядової комісії », зазначив Геннадій Зубко.

До 17 березня будуть підписані акти, які дадуть можливість приступити до виконання своїх обов'язків Фонду соціального страхування України. «Фонд соціального страхування до 25 березня має здійснити виплати в розмірі 160 тис. Грн .сім'ї загиблих і до 33 тис. Грн. на кожного утриманця, адже через аварію 12 дітей залишилися без годувальника », - зазначив Геннадій Зубко.

Станом на сьогодні, 23 постраждалих в результаті аварії на шахті «Степова» знаходяться на стаціонарному лікуванні в медичних закладах міста Львова, стан їх задовільний.

Нагадаємо, що рішенням КМУ створена Урядова комісія з розслідування причин виникнення надзвичайної ситуації, що склалася 2 березня 2017 року с. Глухів Сокальського району Львівської області на відокремленому підрозділі «Шахта« Степова »ДП« Львіввугілля ». Її очолив Геннадій Зубко.Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.