+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Якщо Трамп скасує Obamacare, то до 2026 року 24 млн. Американців втратять медичного страхування

14 млн американців втратять медичну страховку в 2017 році, якщо республіканці скасують закон про реформу медичного та соціального страхування Obamacare, повідомляє РБК з посиланням на Reuters.

До 2026 року медичної страховки, за даними CBO, позбудеться ще більше американців - 24 млн чоловік, йдеться в доповіді безпартійного бюджетного управління конгресу (Congressional Budget Office). Obamacare за час своєї дії дозволила 20 млн громадян США отримати страховку, відзначає агентство.

У той же час федеральний бюджет США при дії програми медичного страхування республіканців з 2017 по 2026 щороку заощадить $ 337 млрд.

Раніше, 7 березня, члени палати представників конгресу США від Республіканської партії представили проект реформи охорони здоров'я, яка замінить Obamacare.

Республіканці пропонують замінити федеральні субсидії медичного страхування в США новою формою податкових кредитів і грантів штатам, які, як передбачається, дозволять їм формувати свою власну політику в галузі охорони здоров'я. Такий крок, на думку республіканців, дозволить скоротити витрати держави на медицину.

Раніше палата представників конгресу США проголосувала за початок процедури скасування Obamacare. «За» проголосували 227 членів палати представників, «проти» - 198.

Президент США Дональд Трамп підписав указ про швидке скасування Obamacare відразу після своєї інавгурації 20 січня. Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.