+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

З російського ринку пішов ще один національний перестрахувальник - «Транссиб Ре» здала ліцензію на перестрахування

Банк Росії 10 березня відкликав ліцензію на перестрахувальну діяльність АТ «Транссибірська перестрахувальна корпорація» в зв'язку з добровільною відмовою компанії від здійснення передбаченої ліцензією діяльності.

Як заявила Генеральний директор «Транссиб Ре» Ірина Постнікова, незважаючи на те, що компанія сама звернулася із заявою про припинення перестрахувальної діяльності ще в листопаді 2016 року, на радість про прийдешню свободу домішується гіркота закінчення певного етапу розвитку російського ринку перестрахування.

- «Ми ознаменували своєю появою новий виток вітчизняного перестрахування. Ми чесно працювали без малого чверть століття. Відгук нашої ліцензії не означає кінця ринкового перестрахування в Росії. Це тільки початок його кінця », - заявила Ірина Постнікова. - «Щиро дякую всім нашим партнерам, які довіряли нам свою перестраховий захист, професійну команду колег, які пройшли через роботу в Транссиб Ре, наших акціонерів і конкурентів».

Географія покриття ризиків «Транссиб Ре» до недавнього часу охоплювала всю територію Росії, країни ближнього і далекого зарубіжжя, включаючи Казахстан, Білорусь, Чехію, Україну, Вірменію, Азербайджан, Грузію, Туреччину, Албанію, Болгарію, Румунію, Словенію, Польщу та інші країни .

У жовтні 2016 року Рейтингове агентство RAEX (Експерт РА) знизило рейтинг надійності перестрахувальної компанії «Транссиб Ре» до рівня В ++ «Задовільний рівень надійності» і відкликало його в зв'язку з відмовою компанії від підтримки публічного статусу рейтингу. Перед відкликанням по рейтингу був встановлений негативний прогноз, що означає високу ймовірність зниження рейтингу в середньостроковій перспективі. Раніше у компанії діяв рейтинг А + "Дуже високий рівень надійності», третій підрівень, зі стабільним прогнозом. Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.